$
 

SPA – Altana Zdrowia i Urody

About This Project

Mamy niewątpliwy zaszczyt i przyjemność zaprosić Wielmożnych Państwa do Staropolskiej Altany zdrowia i urody. Możecie tam zaznać niebiańskich rozkoszy zarówno dla ciała jak i ducha. Proponujemy Państwu różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne oraz masaże.

Po aktywnym wypoczynku na łonie przyrody, każdy może odnowić siły witalne w pokoju kąpielowym w jacuzzi czy też w saunie suchej o temp. 90 st. C, która regeneruje organizm. Po seansie polecamy ochłodzenie się pod natryskiem, a następnie odpoczynek w ogrodzie lub strefie relaksu.

Balia zewnętrzna usytuowana tuż przy Altanie daje jedyną okazję, aby o każdej porze roku móc na świeżym powietrzu korzystać z uroków SPA. Bez względu na pogodę mają Państwo możliwość kąpieli w gorącej wodzie, nawet przy blasku gwiazd. Podczas kąpieli, szczególnie w zimie, człowiek hartuje się i uodparnia na choroby. Kąpiel w balii daje niezapomniane wrażenia. Proszę sobie wyobrazić śnieżny, zimowy dzień, kiedy na zewnątrz jest minusowa temperatura a Państwo zażywają gorącej kąpieli w naszej balii wypełnionej po brzegi gorącą wodą, pachnącej drewnem a wszystko wokół paruje.

Dodatkowym atutem pozwalającym bardziej się zrelaksować i czerpać jeszcze więcej dobrego z zabiegów, jest nadnarwiańska przyroda. Podczas spacerów i wycieczek znajdą Państwo radość, ukojenie i wyciszenie.
Cennik:

– balia – 150 zł

– sauna sucha – 100 zł

– jacuzzi – 100 zł

Masaże należy zamawiać telefonicznie z wyprzedzeniem w Biurze Obsługi Klienta.