$
 

Skuteczna terapia uzależnień na Podlasiu

Leczenie alkoholizmu czy wychodzenie z uzależnienia od narkotyków, tytoniu lub hazardu wymaga twojej … decyzji!  Nie zawsze jedyna droga prowadzi przez ośrodek leczenia uzależnień. Naukowiec i hipnoterapeuta – Dr Gutowski w swojej terapii uzależnień stosuje dobrze znane metody, dzięki którym wiele osób wygrało walkę z własnymi słabościami.


 

Alkoholizm nie bez przyczyny jest określany jako choroba alkoholowa. Słabość do napojów wyskokowych to spory problem cywilizacyjny, z którym od zamierzchłych czasów społeczeństwo nie jest w stanie sobie samo poradzić. Szacuje się, że blisko 20% Polaków to ludzie uzależnieni od alkoholu.

 

 

Dziś nie tylko napoje wyskokowe stanowią problem. Konkurują z nim również inne używki. Uzależnienie od narkotyków, papierosów czy uzależnienie od hazardu na stałe wpisały się do katalogu naszych cywilizacyjnych dolegliwości.

 

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich najbliższych boryka się z wyżej wymienionymi problemami, a publiczne ośrodki leczenia uzależnień lub zamknięty ośrodek uzależnień odpadają, terapia doktora Gutowskiego będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

Dr Gutowski jest hipnoterapeutą, który stosuje leczenie odwykowe oparte o hipnozę. Jego sposób na leczenie uzależnienia od alkoholu czy innych używek pomógł wielu osobom w powrocie do normalnego życia.

 

Doktor Gutowski obecnie jako jedyny specjalista w Polsce stosuje metodę Dowżenki. Opiera się ona na głębokiej sugestii bez klasycznego usypiania, czyli tak zwana ukryta hipnoza w stanie rzekomego czuwania. To nowy, trudny do opanowania, ale skuteczny sposób leczenia alkoholizmu, a także palenia, nadwagi, narkomanii i hazardu.  Jej nazwa pochodzi od nazwiska lekarza, który w latach 80. XX wieku zaczął ją stosować na szeroką skalę. Dobra znajomość języka polskiego jest podstawą terapii w tej metodzie.

 

Chociaż nad Wisłą stosuje ją obecnie tylko Dr Gutowski, metoda Dowżenki cieszy się ogromną popularnością w krajach byłego Bloku Wschodniego. Ten sposób leczenia został również zatwierdzony przez WHO – a co za tym idzie – jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia.

 

Leczenie alkoholizmu (a także innych nałogów) odbywa się w czasie sesji. Zazwyczaj są to jedno, lub dwa-trzy spotkania. Wszystko zależy od indywidualnej charakterystyki osoby uzależnionej. Tzw. kodowanie alkoholizmu przebiega w stanie czuwania. Jednak, niektórzy pacjenci odbierają ten stan jak głęboką hipnozę.

 

Ważne, aby osoba uzależniona sama chciała wyleczyć swoje uzależnienie. Z tym, że hipnoza dr Gutowskiego działa jak mina z czasowym zapłonem- niezależnie od woli pacjenta antyalkoholowy program czasem eksploduję samodzielnie i pacjent mówi, że to on sam wyszedł z nałogu. Oczywiście metodę Dowżenki można stosować z innymi sposobami leczenia uzależnienia od alkoholu i terapii odwykowych.

 

Po kodowaniu metodą Dowżenki człowiek odzyskuje swoje dawne życie, jednak to tylko od niego zależy, jak wykorzysta drugą szansę.

 

Dworek nad Narwią w Kiermusach to miejsce otoczone przyrodą, gdzie każdy chętny do odbycia terapii leczenia uzależnień metodą Dowżenki znajdzie spokój i będzie mógł oddać się chwilom refleksji na łonie natury. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Zadbamy o to, aby każdy pacjent Doktora Gutowskiego wspominał wizytę w Kiermusach o wiele przyjemniej niż pobyt nawet w najbardziej komfortowym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień.

 

Koszt na osobę  trzydniowego pobytu w Kiermusach  w czasie terapii uwzględniający dwa noclegi  w pokoju standard , oraz pełne wyżywienie już 790  zł. Koszt programu autorskiego hipnoterapii holistycznej uzależnień jest odrębny i nie zawiera kosztów pobytu i wynosi 1200 zł / osoba.

 

Przyjazd w dni powszednie i zakwaterowanie od godz.14:00

 • Terapia grupowa lub indywidualna
 • około 16:00 – obiad
 • zajęcia indywidualne
 • 20:00 kolacja
 • czas wolny
 • nocleg

II

 • śniadanie
 • terapia
 • obiad
 • terapia
 • kolacja
 • czas wolny

III

 • śniadanie
 • terapia
 • wyjazd

Bezpłatnie można skorzystać z dodatkowych atrakcji – dostęp do rowerów, wędek , spacer po ostoi żubra, basen w okresie letnim. W trakcie terapii możliwe indywidualne podejście jak do harmonogramu dnia tak i samej terapii.

Wizyta jest możliwa jedynie po wcześniejszej rezerwacji pod numerem:

tel. +48 85 742 16 70
cell. +48 508 111 552