$
Kiermusy Dworek nad Łąkami | Kiermusy Dworek nad Łąkami są jedynym w swoim rodzaju hotelem na Podlasiu. Położony zaledwie trzydzieści kilometrów od Białegostoku jest najlepszą alternatywą noclegu dla wielkomiejskich hoteli.
14869
home,page,page-id-14869,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

WITAMY W KIERMUSACH

Kiermusy Dworek nad Łąkami są jedynym w swoim rodzaju miejscem na Podlasiu. Położony zaledwie trzydzieści kilometrów od Białegostoku jest najlepszą alternatywą noclegu dla wielkomiejskich hoteli. Wystrój naszych wnętrz przeniesie Państwa wprost do sarmackich czasów. W otulinach Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego odpoczną Państwo od zgiełku miast a nasza restauracja – Karczma Rzym Kulinarna Stolica Podlasia zapewni Państwu niezapomniane, kulinarne przeżycia do których z chęcią będziecie wracać.
_MG_0123

OFERTA KONFERENCYJNA

Nasz obiekt specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku zarówno dla grup zorganizowanych jak i dla Gości indywidualnych. Jest kompleksowo przygotowany do podjęcia każdego przedsięwzięcia w sposób, który przewyższy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W tym miejscu proponujmy Państwu kompleksową obsługę firmy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu wraz z bliskimi i gośćmi..

ZOBACZ WIĘCEJ

ZAPRASZAMY DO KARCZMY

W karczmie króluje kuchnia sarmacka i podlaska według przepisów samej Pani Twardowskiej. Dania są różnorakie i zmieniają się każdego dnia. Dziczyzna, wołowina, baranina, wieprzowina oraz ryby dominują w naszej kuchni. Codziennie podawana jest jedna zupa i trzy dania gorące do wyboru oraz znakomite desery, okowity kiermusiańskie, przekąski i zakąski.

zagloba
mapka

MAMY TU WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJECIE

najlepsze jadło w Karczmie Rzym – kulinarnej stolicy Podlasia

spacery nad brzegiem Narwi

zwiedzanie w Muzeum Oręża Polskiego im. Jerzego Hoffmana w Jantarowym Kasztelu

Jarmark Staroci w każdą pierwszą niedzielę miesiąca

i dużo więcej...

NASZA DUMA

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

plansza informacyjna PFR poziom
bridgewplk