$
 

Eventy

BiesiadaBIESIADA SZLACHECKA

Miejsce to jest wyjątkowe, to tutaj Jan Skrzetuski poznał Kniaziównę Helenę, to tutaj zaczęła się ich wielka miłość. Mimo, że piękna, nie była to miłość łatwa, na jej drodze stanął Bohun, któremu wcześniej obiecano rękę Heleny. Człowiek to nieobliczalny, wręcz szalony, który dla swej wybranki zrobi wszystko, zabije bez żadnych wyrzutów każdego, kto stanie mu na przeszkodzie.

PiratIMPREZA PIRACKA

Witamy serdecznie wszystkich, którzy zechcieli i odważyli się przybyć do naszej tawerny – „Pod Zdechłą Meduzą “! Nasz dzielny kapitan, sprawdzi czy wśród was są prawdziwi śmiałkowie godni wypłynięcia na nieznane wody oraz kto wygra rywalizację o miano Wilka Morskiego, ten który zdobędzie największą fortunę otrzyma w nagrodę butelkę rumu wyłowioną z dna oceanu oraz honorowe tytuły.

ALAL CAPONE

Przyjaciele, witajcie w świecie nielegalnych interesów, hazardu, prawdziwych gangsterów i ich ponętnych kobiet. W całym kraju obowiązuje prohibicja, więc pamiętajcie aby nie afiszować się ze spożywanym alkoholem. Czym jest jednak butelka dobrej whisky wobec faktu, że znajdujecie się w największym na zachód od Hudson River jaskini hazardu.

PoszukiwaczeINDIANA JONES

Przenieśmy się teraz w czasy drugiej wojny światowej. Wraz z naszymi instruktorami – Indiana Jones pokonacie szereg konkurencji, które z pewnością znacie z filmu o przygodach najwybitniejszego z archeologów. Pamiętajcie jednak, że do każdej konkurencji musicie podejść z odpowiednim zaangażowaniem, za każdą odpowiednio wykonaną konkurencje otrzymacie element układanki, która wskaże Wam miejsce, gdzie została ukryta wArka Przymierza, lub przynajmniej to, co po niej zostało. Gotowi?

paintballPAINTBALL

Jest to niezwykle emocjonująca gra strategiczna o charakterze militarnym, wymagająca z jednej strony wykazania się intelektem i sprawnością, a z drugiej umiejętnością współpracy w grupie. Każdy z zawodników wyposażony jest w marker (karabinek pneumatyczny) i pociski z żelowej farby. Ochronny strój i specjalna maska na twarz zapewniają bezpieczeństwo i komfort uczestnikom zabawy. Nad całością czuwa obsługa techniczna i sędziowie.

Off_RoadOFF-ROAD

Przeprawy samochodami terenowymi to niesamowite przeżycie. Ciężki teren, bogaty w błota, bagna i rowy podnosi poziom adrenaliny nie tylko dla kierowcy, ale również dla uczestników wyprawy. Samochody terenowe dostarczą Państwu ogromną dawkę zabawy i adrenaliny.

logo_fastquadFirma FAST QUAD zadba o wszystkie detale i wysoką jakość świadczonych usług. Z zainteresowaniem i zaangażowaniem podchodzi do nowych wyzwań i ciekawych zleceń. Cechuje ich rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz interesująca oferta – świadczy o tym coraz szersze grono klientów, korzystających z ich usług. Serdecznie polecamy.


 

 BAFNY

W Kiermusach mogą Państwo liczyć przede wszystkim na unikalny klimat. Dwór szlachecki, Zamek, Stanica Rzeczna czy Czarcia Polana, to jedynie część tych miejsc, które zauroczą każdego, kto ceni sobie stylizację bez kompromisów, w zgodzie z prawdą historyczną.

Rozumiejąc wagę każdego spotkania biznesowego, stawiamy na elastyczność i jasność relacji. Zawsze chętnie dopasujemy ofertę i styl naszej pracy do Państwa potrzeb. Wnętrza Karczmy Rzym są przemyślane tak, by mogły odbywać się w nich profesjonalnie zorganizowane konferencje czy wydarzenia specjalne.

Okolica zaś sprzyja integracji na świeżym powietrzu. Dolina rzeki Narew, pobliskie łąki i lasy niosą nieskończone możliwości kreacji dla biznesu i kreatywnej agencji eventowej.

Służymy radą i pomocą na każdym etapie eventu.

Proszę zapoznać się z propozycją naszych imprez tematycznych.

Realizacja:

BAFNY

 

 

 

 


Pragnąc przybliżyć Państwu piękno regionu, a w szczególności przyrodnicze atrakcje
Biebrzańskiego Parku Narodowego proponujemy kontakt z  – Biebrza Eco-Travel która już od 19 lat pomoga klientom w nawiązaniu kontaktu z dziką przyrodą.

 

 

 

 

 

PEŁNA OFERTA

DLA MIŁOSNIKÓW PRZYRODY:

Wyprawy po Biebrzy dla grup łączonych

 

“Tropienia w rewirze wilków” – na wyprawę wyruszamy w każdy piątek.

Mogą Państwo dołączyć do kameralnej grupy, na którąś z powyższych wypraw lub wybrać opcję
wyprawy na wyłączność”. Więcej na www.new.biebrza.com

 


015Kiermusy Dworek nad Łąkami serdecznie zapraszają na rejsy łodzią po Narwi. Przystań, od której zaczynają się i kończą rejsy, znajduje się w samym centrum Tykocina, przy moście, przy placu Stefana Czarnieckiego, jedynie 28 km od Białegostoku. Trasa rejsów wiedzie wzdłuż zabytkowej części miasta a następnie po bogatym ekologicznie, pełnym ptaków odcinku Narwi. W czasie rejsu wykwalifikowany przewodnik omawia mijane zabytki i miejsca. Na statku można również nabyć przewodniki po okolicy w bardzo korzystnych cenach. Gondola jest zadaszona, zabiera na pokład kilkanaście osób, znajdują się na niej miejsca dogodne do obserwacji zabytków i przyrody oraz stoły do urządzania imprez towarzyskich np. imienin czy oświadczyn. Popularne są również rejsy rozpoczynające się o zachodzie słońca, która to pora daje duże prawdopodobieństwo obejrzenia bobrów w naturze.

Zapraszamy codziennie od marca do października.

Ceny:
12 zł/osoba za weekendowy 40 minutowy rejs
8 zł/osoba przy grupach powyżej 20 osób
90-120 zł/godzinne wynajęcie gondoli w pozostałe dni tygodnia

Propozycje rejsów:
Rejsy turystyczne:Od piątku do niedzieli zapraszamy na półgodzinne rejsy wzdłuż zabytkowego Tykocina oraz bogatego przyrodniczo odcinka Narwi. W czasie rejsu licencjonowany przewodnik, bez dodatkowych opłat, zapozna Państwa z dziejami Tykocina oraz bogactwem doliny Narwi. Oferta dostosowana zarówno dla dorosłych jak i dla grup szkolnych.
Rejsy ornitologiczne: Najbardziej popularne wiosną, w czasie wiosennego przyboru wody i natężonej migracji ptaków. Rejsy trwają od jednej do kilku godzin. By zwiększyć pole obserwacji na czas tych rejsów zwijany jest dach łodzi.
Imprezy na wodzie: Świetny pomysł na uczczenie rocznicy ślubu, imienin lub wieczór panieński. Na gondoli znajdują się pojemne i stabilne stoły umożliwiające biesiadowanie. Rejsy trwają od jednej do kilku godzin.

 


Weekend w Kiermusach Szkoła Rycerska

Szkoa rycerskaKiermusy Dworek nad Łąkami to jedyne takie miejsce w Polsce zwane Ostoją Żubra i Tradycji Szlacheckiej. Położony zaledwie trzydzieści kilometrów od Białegostoku i 150 kilometrów od Warszawy jest najlepszą alternatywą noclegu dla wielkomiejskich hoteli.

 

 Wystrój naszych wnętrz przeniesie Państwa wprost do sarmackich czasów. W otulinach Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego odpoczną Państwo od zgiełku miast a nasza restauracja – Karczma Rzym Kulinarna Stolica Podlasia zapewni Państwu niezapomniane, kulinarne przeżycia do których z chęcią będziecie wracać. Jantarowy Kasztel obecnie Muzeum Oręża Polskiego im. Jerzego Hoffmana jest idealnym miejscem na przeprowadzenie tak zwanej “Szkoły Rycerskiej”

Więcej o Szkole Rycerskiej

 


 

SKOKI SPADOCHRONOWE

Kiermusy to nie tylko piękne otoczenie Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego to także wspaniałe widoki z lotu ptaka.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skoków ze spadochronem